Hazır Script Evi YK Web Ajans'a Hoşgeldiniz.

WEB SİTE TASARIMI
  • 0 Yorum 0 Yorum

WEB SİTE TASARIMI

Web tasarımı hizmetimiz, internet pazarındaki işinizin veya markanızın imajını yeniden keşfetmenize ve doğru biçimde lanse etmenize yardım edecek. Sizler için sunacağımız tasarım ve teknolojinin harmanlanması, profesyonelliğimizle bağlantılı olarak işletmenizin dijital dünyada pek çok alanda başarılı olmasını sağlayacaktır.

Her sektör için farklı tasarımlara imza atan bir ekibiz. Kullanıcıların algısının markanız veya ürününüz için pozitif yönde olmasını sağlamak bizler için çok önemli. Bu yüzden web sitesi tasarımı talep edildiğinde sektörün, potansiyel müşterin analizinizi yaparak sizin için en iyi tasarımı hayata geçirmeyi amaçlıyoruz.

Web sitenizde kullanacağımız banner tasarımları, kampanya görselleri gibi algısal gücümüzü arttıracak her nesne profesyonel kadromuz tarafından büyük bir titizlik ile analiz edilerek oluşturulmaktadır.
 

Google Seo Uyumlu Yazılım


Google’da var olmayan bir sitenin bizler için hiçbir anlamı yok! Bu yüzden projenin en başından beri bizler için büyük önem teşkil eden noktaların başında Google’da iyi bir sıralama kazanması. Bu yüzden gerek kodlama gerek içerik olarak tüm ayrıntılar büyük bir titizlikle oluşturulmaktadır.

Web sitesinin tüm arama motoru kayıtları ( Google, Yandex, Bing vb. ) tarafımızdan yapılmakta ve takip edilmektedir.

Bizim için en önemli konulardan birisi de sizleri doğru yönlendirebilmek. Bu nedenden dolayı internet sitenizin daha üst sıralarda yer alması için yapılması gerekenler hakkında sizi detaylı bilgilendirip danışmanlık sağlayacak SEO uzmanlarımız mevcut.

Kısacası YK Yazılım sizin için her şeyi düşünür!

 

Tüm Cihazlarla Uyumluluk (Responsive Web Tasarım)

 

Dünya genelinde de Türkiye’de de internet sitesi trafiklerinin %80 kadarı mobil cihazlardan… Bu demek oluyor ki bir sitenin mobil cihazlarla uyumlu olması gerekli olduğu kaçınılamaz bir gerçek.

Kullanıcıların %95’i giriş yapmış oldukları web sayfalarının responsive olmaması durumunda, ilk saniyede sayfalardan çıkış yapmış oldukları belirtilmektedir.

Yaptığımız tüm web tasarımları, tüm cihazlarla uyumluluk göstermektedir. Kullanıcılarınızın sayfanızda rahatlıkla gezinmelerini sağlamak bizler için önemli. Bu yüzden sayfa geçişleri, içeriklerin izlenmesinde mobil uyumlu yaklaşımını asla kaybetmiyoruz.

 

Kolay Yönetim Paneli

 

En çok sorun yaşamakta olduğunuz konulardan birinin size teslim edilen. yönetim panellerinin karmaşıklığı. Siparişinizi vermeden önce yönetim panellerimizi inceleyebilir ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Yani firmanıza özel en ideal site tasarımı için => 0545 335 63 57

Etiketler

İlk yorum yapan olmak ister misin?


Yorum Yap